אמנות שימושית חדרים יצירתיים

נגה וייס

מק"ט: 37-2080
124 עמודים - כריכה קשה
מחיר: 89.00 ₪

תאור:

 הספר שלפניכם הוא המשך ישיר ומתבקש לרב המכר אמנות שימושית – עבודות יד ותחביב מאת המחברת והיוצרת נגה וייס. בספר זה ממשיכה נגה להציע לכם יצירות מרהיבות ומתוחכמות ועם זאת קלות להכנה גם לבעלי ניסיון וגם למתחילים בתחום. חלוקת הספר נעשתה לפי חלקי הבית השונים. איך נקשט בחרוזים וילונות לאמבטיה, נכין מתלים מגוונים לחדר הילדים, נצרוב דוגמאות על כוסות ואיך נייפה את המרפסת ואת חדר הכניסה. כמו בספר אמנות שימושית - עבודות יד ותחביב מובאים ההסברים המצולמים בקפידה בשיטת הצעד-אחר-צעד ומלווים את היוצרים בבהירות ובשיטתיות.

מבוגרים, צעירים וילדים בהדרכת מבוגרים, יפיקו תועלת רבה ועונג מיצירות מגווונות ורבות דמיון אלה. את ימי החורף הקרים ואת ימי החופשה הקייצים והארוכים, נצלו לפעילות משפחתית ויצירתית והפכו את ביתכם לנאה יותר ומשובב נפש. מעבר לביטחון הפיזי שמקנה לנו ביתנו, הוא מהווה גם פינה חמה ומקום מפלט מתלאות היום ומהסביבה האפורה. כולנו אוהבים לחזור לבית נעים, חמים ומזמין. בין אם אנו גרים בבית ישן או חדש, גדול או קטן –אפשר להפוך כל בית לנעים יותר על ידי שימוש במגוון צבעים, צורות וחומרים.

אודות המחברת:
נגה וייס, תושבת תל אביב ואשת היי טק, הגיעה למסקנה שבמלאכת היד טמונה שלווה רבה. היא מצאה שזוהי אתנחתא הולמת ביותר במירוץ היומיומי הלוחץ והמלחיץ לכיוון ההצלחה.